از بازی ایران و اسپانیا بیاموزیم

اگر یادتون باشه ؛ از وقتی که رقبای ایران طی قرعه کشی فیفا برای مشخص کردن گروه های جام جهانی ، اسپانیا و پرتقال شد . اکثر مردم شروع کردن به فاز منفی دادن یعنی از همان صبح روز بعد که از خواب بلند شدن پست هایی را می ساختند که نشان می داد از عزت نفس پایین بود . نمونه اش ، پست سیامک انصاری ( بازیگر سینمای ایران ) بود

اما همانطور که در این بازی مشاهده شد . عملکرد ایران نسبت به اسپانیا بر روی زمین بهتر از اسپانیا بود . حتی با پاسکاری های زیادی که بین بازیکنان اسپانیا بود ؛ مردن که یک گل به ایران زدن البته این هم از روی شانس . تنها برتری اسپانیا در این بازی فقط همان یک گل بر روی کاغذ است ولی همه ی ما می دانیم که در این بازی ، ما برتر بودیم . لایی حرفه ای وحید امیری و ترس بازیکنان اسپانیا را در عکس زیر ببینید .

همانطور که مشاهده کردید ، پرتقال نیز از مرحله یک هشتم جام حذف شد . این بازی به ما می گوید گول کاغذها و ادعاهای افرادی که برای جذب و استخدام و ارتقا به ما مراجعه می کنند ، نخوریم . عملکرد هر فرد یا تیم فقط بر روی زمین مشاهده میشه نه کاغذ . بهترین تصمیم برای جذب ، فقط دیدن کار افراد و گرفتن آزمایش های عملی است .

گول کاغذ ها را نخوریم ، عملکرد افراد و تیم ها فقط بر روی زمین قابل مشاهده است !

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *